f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


halflife.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · h·a·l·f·l·i·f·e | Counter Strike

Mody

Counter Strike

Counter Strike to najbardziej znany mod do Half Life, a zarazem najlepsza gra sieciowa. Pokazuje ona odwieczną walke antyterrorystów z terrorystami. Można pograć w różne trybu, od rozbrajania bomb do uwolnienia zakładników.

Counter Strike odniósł wielki sukces również z powodu swojego realizmu. Biorąc pod uwagę bronie można zobaczyć, że są dopracowane w każdym szczególe - jeśli chodzi o ich zachowanie w czasie ostrzału. Jedynym mankamentem jest słaba jak na te czasy grafika.

Ciekawostką jest, iż nawet media odnoszą się do Counter Strike. Pewna niemiecka dziennikarka napisała, że dzieci grają w gry gdzie trzeba podkładać bomby, porywać i zabijać zakładników oraz atakować różne cele, pisząc to miała na myśli oczywiście CS'a - szkoda, że media robią gry za największe zło nie dodająć, że owszem jest się terrorystą, ale można być również antyterrorystą i uchronić ludzi przed "złem". Dostępna jest także jego Sourcowa wersja.

Zagramy na: Half Life

Oficjalna strona modu: www.counter-strike.net

Polskojęzyczna strona modu: www.counter-strike.pl

Ocena: 6/6
Temat Autor Data  
server
SAS 04·12·2006-06:02  


 + DODAJ NOWY TEMAT 
--------------------------------------
Autor: [FPP]Mozart
Aktualizacja: 09·12·2005 - 03:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Piątek · 7 Października · 2022
Strona wygenerowana w 0.075748 sek.