f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


halflife.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · h·a·l·f·l·i·f·e | Wstęp

Half-Life

Wstęp

Half-life jak wiadomo jest grą FPP (First Person Perspective), ale nie łączy w sobie elementów tylko ciągłej strzelaniny. Jednym ze zdań reklamujących ten produkt było "Najpierw myśl, a później strzelaj" , bo właściwie tak jest. Ile to razy przekonałem się, że czestsze używanie siły niż głowy kończyło się dla mnie różnie. Może w dzisiejszym okresie wydaję się to raczej nic nowego, bo w końcu ciągle wychodzą tytuły gier gdzie się więcej używa myślenia, ale to właśnie Half-life stał się źródłem pomysłów, spekulacji nad nowym kierunkiem wszystkich fps'ów.

Half-life'a nie reklamowała grafika, ale grywalność, która wyniosła ją na szczyty list przebojów na wiele miesięcy. Trzeba do tego dodać wysoki AI wrogów z którymi naprawde można było się pomęczyć. Nie wspominając już o potyczkach z różnymi subbosami. Do tego dochodzi wspaniały tryb multiplayer , który przedłużył i nadal przedłuża żywotność tej gry.

Twórcy w bardzo dużym stopniu liczyli na przedsięwzięca graczy. I tak się właściwie stało. Mody czy konwersje które pierwsze wersje wyszły ponad rok temu, odnoszą teraz rynkowe sukcesy. Counter-strike, Team Fortress Classic, Firearms wszystkie te tytuły mają po setki serwerów na całym świecie, a jeżeli chodzi o Counter-Strike'a to jak narazie jest numer 1 jako gra multiplayer.

Co z Half-life 2 w takim razie? Oficjalnie Valve w końcu potwierdziło długo oczekiwaną kontynuacje tegoż tytułu. Już wkrótce, bo prawdopodobnie na przełomie lipca i sierpnia (prawdopodobnie - wszystko rozstrzygnie się na targach E3 2004) przyjdzie nam ponownie wcielić się w Gordona Freemana i razem z nim przebrnąć przez kolejne niebezpieczeństwa.

Oficjalna strona: http://half-life.sierra.com
--------------------------------------
Autor: [FPP]ex00
Aktualizacja: 08·12·2003 - 00:00 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Piątek · 7 Października · 2022
Strona wygenerowana w 0.075920 sek.