f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


halflife.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · h·a·l·f·l·i·f·e | Dołącz do nas!

Serwis

Dołącz do nas!

Dołącz do redakcji jednego z najpopularniejszych i najbardziej profesjonalnych serwisów o tematyce Half-Life, jego następcy oraz ich modyfikacjach! Praca u nas ma same zalety – można z niej czerpać tylko zyski. Nie wierzysz? Przekonaj się co dajemy Wam w zamian za pracę u nas:
  • Skrzynkę e-mailową o nieograniczonej pojemności i filtrem antyspamowym. Wszystko to w kilku domenach na raz: @hl.fpp.pl, @hl2.fpp.pl, @half-life.fpp.pl, @half-life2.fpp.pl
  • Zaświadczenie o pracy u nas i możliwość wpisania twojej posady do CV - Na pewno Ci się to przyda, a jeśli jeszcze będzie to pochodziło z FPP.PL, na pewno powiedzie się Tobie w życiu zawodowym.
  • Popularność – codziennie na Half-Life.fpp.pl wchodzi kilka tysięcy osób, dzięki czemu twoja ksywka, będzie rozpoznawana wszędzie, gdzie się pojawisz!
  • Renomę – pisząc u nas zyskasz renomę wśród redaktorów innych serwisów oraz zwykłych graczy. Chcesz być dla nich autorytetem? Pisz u nas!
  • Satysfakcję – praca u nas jest niezwykle przyjemna, dlatego pisząc na HL.fpp.pl będziesz miał zawsze uśmiech na twarzy =).
Co trzeba zrobić, by dostać się do naszej załogi?

Właściwie nic. Jedyne co musisz zrobić, to wysłać na adres [email protected] próbkę twojej twórczości, tj. jakiegoś newsa, artykuł, bądź felieton. Forma dowolna. Jednak, gdy twoja praca będzie zawierać błędy ortograficzne lub interpunkcyjne, zostanie momentalnie odrzucona. Chcesz u nas pisać? Staraj się i wrzuć twój tekst przynajmniej do worda, by sprawdził wszystkie bugi. Później będziesz miał okres próbny tzn. będziesz dostarczał nam info na newsy nie będąc jeszcze redaktorem, zobaczymy czy miałeś tylko słomiany zapał czy to powołanie.

Co u nas będziesz robić?

Priorytetem dla naszego serwisu są newsy. Chcemy na bieżąco informować naszych czytelników, co się dzieje w Half-Life’owym świecie. Jeżeli sprawdzisz się pisaniu nowinek, dostaniesz możliwość publikowania u nas swoich artykułów, bądź nawet zarządzania całym serwisem! To jaką posadę dostaniesz, zależy tylko od Ciebie i od tego jak się starasz.

Jesteś zainteresowany? Chcesz razem z nami tworzyć jeden z najlepszych serwisów o Half-Life w Polsce? Zgłoś się do nas! Przypominam, że zgłoszenia i Wasze teksty wysyłacie pod adres [email protected].

Do dzieła!
--------------------------------------
Autor: [FPP]MephiR
Aktualizacja: 04·12·2004 - 12:02 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Piątek · 7 Października · 2022
Strona wygenerowana w 0.069410 sek.