f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


halflife.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · h·a·l·f·l·i·f·e | Blue Shift | Postaci...

Blue Shift

Postacie

Pamiętasz czasy Half Life'a? Tam pomagałeś Freeman'owi w otwieraniu przejść i drzwi do sektorów. Później wyruszyłeś za nim jako osłaniający tyły, wiele razy ratowałeś mu życie a i on nie pozostawał dłużny. Wiedziałeś jednak, że to czy przeżyjesz zależy od niego. Teraz w Blue Shift jesteś na swoim. W końcu możesz wykorzystać umiejętności których się nauczyłeś. I pamiętaj, że masz w firmie swoich kolegów (przynajmniej na początku). Nie zapomnij też o tych gburowatych naukowcach, przecież to ich miałeś chronić !


Security Guard - Barneys
Twoi koledzy pomogą ci się zaopatrzyć w pomocny sprzęt i będą ci chętnie służyć pomocą, ale nie spodziewaj się, że zobaczysz któregokolwiek po wejściu do Sektora G. Zapewne będą siedzieć w tym czasie w miejscowym barze pijąc obfite ilości napojów wyskokowych. A tak na marginesie, czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego wszyscy jesteście do siebie podobni?

Scientists - Naukowcy
Życie naukowca w Black Mesa nie jest łatwe. Wielu z nich zginęło w straszny sposób czy to wskutek jakiegoś ich głupiego eksperymentu czy też z ręki istoty, której raczej nie chciał byś zobaczyć. Nie jest rzeczą dziwną, że możesz ich nie lubić. Są zarozumiali, nieuprzejmi i gadają swoim językiem.. Spokojnie, dość szybko zdają sobie sprawę, że jesteś dla nich być może jedyną szansą na przeżycie. Nie traktuj ich jako mięsa armatniego, posiadają oni przydatne informacje i mają dostęp do wielu miejsc do których ty nie masz. Potrzebujesz ich tak samo jak oni ciebie.
 «  Wstecz    Dalej  » 


--------------------------------------
Autor: [FPP]MephiR
Aktualizacja: 08·12·2003 - 06:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Piątek · 7 Października · 2022
Strona wygenerowana w 0.077680 sek.