f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


halflife.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · h·a·l·f·l·i·f·e | Half-Life 2 | Postac...

Half-Life 2

Postacie


Gordon Freeman
Bohater zarówno pierwszej, jak i drugiej części Half-Life. Jest on jednym z niewielu, którym udało się przeżyć nieudany eksperyment w kompleksie Black Mesa. W HL2 powraca po piętnastu latach (tym razem pracując dla G-Mana), by dokończyć to, co zaczął...

G-Man
Najbardziej tajemnicza postać w obydwu częściach. Nie wiadomo czy jest on naszym wrogiem, czy przyjacielem. Pod koniec „jedynki” daje on Gordonowi „propozycję nie do odrzucenia” – albo nasz bohater zgodzi się dla niego pracować, albo zginie. W Half-Life 2 odegra bardziej znaczącą rolę, niż w poprzedniej części...

Alyx Vance
Jest córką doktora Eli Vance. Bardzo inteligentna, mądra i... ładna =). Wraz z Gordonem pracuje dla G-Mana i nieraz będzie wybawiać naszego bohatera z opresji.

Eli Vance
Ojciec najładniejszej postaci w grze =P. To on jest autorem projektu badań nad teleportacją, i to on zaproponował Gordonowi przeprowadzenie tego nieszczęsnego eksperymentu w Black Mesa. W HL2 będzie pomagał nam w walce z kosmitami, poprzez konstruowanie śmiercionośnych zabawek.

Dr Kleiner
Kolejna osoba, która ocalała z wypadku w Black Mesa. Tak jak Eli Vance, będzie pomagał nam w starciach z obcymi.

Dr Judith Mossman
Pani naukowiec, która nie brała udziału w incydencie w Black Mesa i która nigdy nie spotkała się z Gordonem, zanim nie pojawił się on w City 17. Nie jest ona matką Alyx, tylko partnerem w badaniach przeprowadzanych przez Eli Vance.

Barney Calhoun
Ochroniarz kompleksu Black Mesa z dodatku „Blue Shift” do pierwszej części Half-Life. Nie jest on zbyt bystry, ale nieraz pomoże nam w walce z hordami kosmitów, z którymi Gordon sam sobie by nie poradził.

Vortigaunts
Przybysze z planety Xen, którzy - wbrew pozorom – pomagają nam w uratowaniu rasy ludzkiej.

--------------------------------------
Autor: [FPP]MephiR
Aktualizacja: 08·12·2003 - 06:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Piątek · 7 Października · 2022
Strona wygenerowana w 0.083384 sek.