f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s   GRY | SERWERY GIER | BANNERY
  
 


halflife.fpp.pl
Podłącz nasz
baner
 

  f·p·p · h·a·l·f·l·i·f·e | Half-Life 2 | Przeciwni...

Half-Life 2

Przeciwnicy


Combine Soldier
Podstawowa jednostka Sił Zrzeszonych. Są to pół ludzie - pół obcy, których nasz główny bohater będzie bardzo często spotykał w grze. Niestety nie będą to najmilsze spotkania, ponieważ hybrydy te nie przepadają za Gordonem...

Combine Police
Kolejna jednostka Sił Zrzeszonych. Jak to mają policjanci w zwyczaju, będą patrolować ulice City 17 i w przypadku złapania niepożądanych ludzi (m.in. Gordona), zabiją ich.

AntLion
Bardzo szybki potworek atakujący najczęściej w grupach. Będą z nimi niemałe kłopoty, jednak gdy w naszym arsenale znajdzie się broń wydzielająca feromony obcych, MrówkoLew szybko przejdzie na naszą stronę i będzie wykonywał wszystkie nasze rozkazy.

AntLion Guard
Trzy razy silniejsza wersja zwykłego MrówkoLwa. W przeciwieństwie do swojego brata, ten nigdy nie przejdzie na naszą stronę, więc jedynym rozwiązaniem będzie kulka w łeb (gdzie on ma głowę? =P).

Headcrab
Robaczek znany nam z pierwszej części Half-Life. Maleństwo wbrew pozorom, będzie potrafiło sprawić niemałe kłopoty. Headcraby atakują swoje ofiary poprzez "instalowanie" się im na głowie i wysysanie z nich wszystkiego co zawierają. Gdy nosiciel będzie już całkiem pusty, te zejdą z niego, a następnie poszukają kolejnej ofiary.

Zombie
Kolejny koleżka, którego poznaliśmy już w HL1. Zombie to wynik udanego ataku Headcraba na człowieka. Ci zmutowani ludzie będą atakować nas nienaturalnie długimi szponami. Gdy zabijemy umarlaka, a nie uśmiercimy Headcraba, ten zejdzie z niego i będzie się starał opanować nasze głowy, dlatego przy walce z Zombie najlepiej celować w głowy.

Hydra
Jak nazwa wskazuje, będzie to wodny potworek, który atakować będzie wszystko - zarówno ludzi, jak i obcych, tudzież robotów. Hydra uśmiercać będzie swoje ofiary poprzez przebijanie ciała, a następnie konsumowania go. Hydra została wycofana z finalnej wersji gry z powodu kradzieży kodu źródłowego Half-Life'a 2. Bardzo prawdopodobne jest, że ujrzymy Hydre w drugim dodatku do Half-Life 2 o podtytule "Episode Two"

Strider
Wbrew pozorom jest to robot, a nie obcy. Na wyposażeniu Chodziaża będzie działko laserowe oraz gigantyczne odnóża, na które nabijani będą jego przeciwnicy.

Combine Gunship
Szybka i śmiercionośna jednostka latająca Sił Zrzeszonych wyposażona w ogromne działo na przedzie. Gdy ją napotkacie, a nie będziecie posiadali RPG lub innej potężniej broni, to uciekajcie gdzie pieprz rośnie.

Combine Dropship
Ciężki statek latający nie wyposażony w żadną broń, a posiadający silnik mechaniczno-organiczny. Jednostka ta służyć będzie do transportowania żołnierzy Sił Zrzeszonych.

Scanner
Latająca kamera szpiegująca obywateli City 17. Gdy wykryje wroga Sił Zrzeszonych, natychmiastowo alarmuje je i po chwili tam gdzie jesteśmy są również jednostki obcych.

Man Hack
Małe robociki wyrządzające sporo kłopotów. Wyposażone są w kilka działek, które wbrew pozorom, będą w stanie nieźle nas uszkodzić.

Assassiness
Miał to być przeciwnik w HL2, ale z powodu afery z kradzieżą kodu źródłowego Half-Life'a wycofano te panie z gry. Bardzo prawdopodobne jest, że ujrzymy je w drugim dodatku do Half-Life 2 o podtytule "Episode Two".

--------------------------------------
Autor: [FPP]DawSolo
Aktualizacja: 09·12·2005 - 02:01 : DRUKUJ 

     
   


f·p·p · p·r·o·d·u·c·t·i·o·n·s © 2000-2005 f·p·p productions. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.
Przeczytaj reklama z nami, aby dowiedzieć się jak ukierunkować swoje produkty i usługi do graczy.


Dzisiaj jest Piątek · 7 Października · 2022
Strona wygenerowana w 0.113402 sek.